Acer B278Kbemiqprcuzx computer monitor 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 Pixels 2K Ultra HD LED Zwart
Acer B278Kbemiqprcuzx, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 2K Ultra HD, LED, 4 ms, Zwart
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€776,00
6 op voorraad
Beschrijving
Acer B278Kbemiqprcuzx. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 2K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 190 W |
| Gewicht (met standaard) | 5,78 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 93 mm |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Markt positionering | Thuis |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -60 – 60° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Breedte ( zonder voet ) | 614 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 383 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.