Lenovo D32q-20 computer monitor 80 cm (31.5″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Lenovo D32q-20, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LCD, 4 ms, Zwart
7 op voorraad
€253,00
7 op voorraad
Beschrijving
Lenovo D32q-20. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 93,2 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| 3D | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 729,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 508,6 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,39 cm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,28 cm |
| Diepte verpakking | 870 mm |
| Gewicht verpakking | 10,5 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,272 x 0,272 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | -5 – 22° |
| Vermogensverbruik (max) | 45 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Gewicht (met standaard) | 7,16 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 256,1 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,1 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,39 cm |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 203 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.