ASUS ZenScreen MB16AWP computer monitor 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
ASUS ZenScreen MB16AWP, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Zwart
2 op voorraad
€445,00
2 op voorraad
Beschrijving
ASUS ZenScreen MB16AWP. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 1 |
| HDCP | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | 15 – 75° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 10,9 kg |
| Diepte verpakking | 139 mm |
| Gewicht verpakking | 23 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Nee |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Wifi | Ja |
| VESA-montage | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 7,6 W |
| Stroom | 3 A |
| Breedte verpakking | 446 mm |
| Hoogte verpakking | 291 mm |
| Type verpakking | Doos |
| AirPlay | Ja |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.