Hisense RB390N4BFC Vrijstaand 304 l C Zwart
Hisense RB390N4BFC, 304 l, SN-ST, 6 kg/24u, C, Vers zone compartiment, Zwart
1 op voorraad
€866,00
1 op voorraad
Beschrijving
Hisense RB390N4BFC. Totale nettocapaciteit: 304 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 207 l, Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3. Nettocapaciteit vriezer: 97 l, Vriescapaciteit: 6 kg/24u. Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 155 kWu. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deur openingshoek | 90° |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 304 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 207 l |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 97 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Breedte verpakking | 645 mm |
| Hoogte verpakking | 1935 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| ECO mode | Ja |
| Aantal groente lades | 2 |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 155 kWu |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 67 kg |
| Diepte verpakking | 628 mm |
| Gewicht verpakking | 73 kg |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.