Bosch Serie 6 KGN76AXDR koel-vriescombinatie Vrijstaand 406 l D Zwart
Bosch Serie 6 KGN76AXDR, 406 l, No Frost (koelkast), SN-T, 10 kg/24u, D, Zwart
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.691,00
10 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 KGN76AXDR. Totale nettocapaciteit: 406 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 39 dB. Nettocapaciteit koelkast: 406 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3. Nettocapaciteit vriezer: 120 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 219 kWu. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Flessehouder in deur | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 120 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 17 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 219 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 9,65 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Totale nettocapaciteit | 406 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Nettocapaciteit koelkast | 406 l |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 750 mm |
| Hoogte | 1860 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.