Bosch Serie 4 KIV86VSE0 koel-vriescombinatie Ingebouwd 267 l E Wit
Bosch Serie 4 KIV86VSE0, 267 l, SN-ST, 4,2 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Wit
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.080,00
2 op voorraad
Beschrijving
De ruime inbouw koel-/vriescombinatie metViaFresh XXL om groente en fruit langervers te houden
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 267 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 4,2 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 229 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 51,5 kg |
| Breedte verpakking | 620 mm |
| Hoogte verpakking | 1840 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 183 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 84 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 541 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Diepte verpakking | 640 mm |
| Gewicht verpakking | 67,6 kg |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.