Siemens iQ500 KI32LADD1 combi-koelkast Ingebouwd 147 l D
Siemens iQ500 KI32LADD1, 147 l, Ingebouwd, D, 35 dB, SN-ST, 3 kg/24u
2 op voorraad
€1.291,00
2 op voorraad
Beschrijving
Meer ruimte voor gezonde keuzes.nDe hyperFresh-lade biedt meer ruimte voor groente en fruit en houdt ze langer vers met de juiste luchtvochtigheid. Zo geniet u extra lang van knapperige komkommers en sappige sinaasappels, en worden de vitaminen en voedingsstoffen optimaal behouden.nnVind meteen waar je naar zoektnDe ingebouwde ledverlichting zorgt ervoor dat de hele inhoud van de koelkast goed belicht wordt, zodat je precies ziet wat waar ligt. Omdat de verlichting aan de voorzijde is geplaatst, heb je ook in een volle koelkast altijd goed licht. Daarnaast is ledverlichting is ook nog eens duurzaam en energiezuinig.nnProducten sneller koelen met superKoelennDe superKoelen-knop gebruik je om de temperatuur in de koelkast snel naar 2°C te verlagen. Dit voorkomt een ongewenste temperatuurstijging van al afgekoelde etenswaren wanneer je hier nog niet gekoeld eten aan toevoegt. Deze functie is ook handig als je producten hebt gekocht die je snel koud wilt hebben.nnGeoptimaliseerde luchtcirculatie houdt producten versnHet systeem circuleert lucht gelijkmatig door de hele koelkast, zodat de temperatuur overal constant blijft. Zo worden nieuwe boodschappen sneller gekoeld en blijven je boodschappen langer vers.nnDe deur sluit automatisch met softClosenSoms blijft de koelkast- of vriezerdeur open staan, wat zonde is van het energieverbruik. Met de softClose deursluiting is dat verleden tijd. Een deursluiter is toegevoegd aan alle platte scharnieren. Dat betekent dat zelfs volle deuren makkelijk en goed sluiten.nnsafetyGlass-plateaus zijn extra sterk en onderhoudsvriendelijknAlle glazen plateaus zijn gemaakt van extra sterk en onderhoudsvriendelijk veiligheidsglas. Als er iets omkiept, zorgt het safetyGlass-plateau ervoor dat het morsen beperkt blijft en zich niet verspreidt in de rest van de koelkast. Daarnaast is het glas extra sterk zodat het niet breekt in de koelkast.
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 147 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Nettocapaciteit koelkast | 132 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Super Cool functie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 15 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 42,6 kg |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 116 kWu |
| Stroombron | Electrisch |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 558 mm |
| Hoogte | 1021 mm |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.