Bosch KGN49VICT koel-vriescombinatie Vrijstaand 440 l C Roestvrijstaal
Bosch KGN49VICT, 440 l, SN-T, 11 kg/24u, C, Vers zone compartiment, Roestvrijstaal
1 op voorraad
€1.394,00
1 op voorraad
Beschrijving
Meer ruimte voor je verse levensmiddelen.nHet ruime VitaFresh XXL <0°C> -systeem biedt de ideale bewaaromgeving voor al je verse levensmiddelen. Het houdt de temperatuur lager voor vlees en vis, en er is een temperatuurgeregelde vershoudlade die je fruit en groenten ook echt vers houdt.nnJe koel-vriescombinatie ontdooien is verleden tijd.nVind jij ontdooien ook geen leuk klusje? NoFrost handhaaft een constante doorstroom van droge lucht door je koel-vriescombinatie zodat ijsvorming geen kans krijgt. Het einde van de ijstijd is aangebroken, geniet van de zon in plaats van je koelkast te ontdooien.nnDe koelkast die een constante temperatuur behoudt – overal.nOngelijke koeling in je koelkast kan een grote impact hebben op de smaak en levensduur van je voedsel. Dankzij de blinkende achterwand met MultiAirflow, worden vocht en temperatuur gelijkmatig verdeeld in de koelingsruimte, van de schappen in de deur tot de achterste hoeken, waardoor je je voedsel langer kan bewaren.nnDoor de flexibele opstelling, installeer je je koelkast precies waar jij dat wilt.nPlaats je koelkast of vriezer zonder beperkingen. Dankzij de unieke condenstechnologie zet je de koelkast nu ook direct tegen de zijwand aan. Het is zelfs mogelijk 2 apparaten naast elkaar te zetten voor een capaciteit tot 1000 liter voor al je verse etenswaren.nnSupersnel invriezen en automatisch bijsturen van temperatuur.nGrote hoeveelheden snel invriezen wanneer je thuiskomt van de supermarkt? Da’s een goed idee! Zo voorkom je voedselbederf, en hou je smaak, vitamines en andere voedingsstoffen maximaal intact. Het systeem detecteert bovendien elke kleine temperatuurschommeling, om vervolgens automatisch bij te sturen.nnEnergiezuinige ledverlichtingnLedverlichting is vandaag onmisbaar om het overzicht te behouden op de inhoud van de koelkast. Het licht verspreidt zich gelijkmatig over de hele binnenkant van het toestel, zonder te verblinden. De verlichting is bijzonder energiezuinig, en hoef je allicht nooit te vervangen.nn2 afzonderlijk regelbare koelcircuits voor koel- en vriesgedeelte.nVermijden dat geur en smaak van diepvriezer en koelkast elkaar gaan beïnvloeden? In toestellen met gescheiden koelcircuits kan je de temperatuur van het koel- en diepvriesruimte afzonderlijk regelen.nnSnel koelen, voor een betere bewaring.nInkopen gedaan? De eerste, cruciale stap om langer te bewaren: de ingrediënten snel en effectief afkoelen bij thuiskomst! Met één druk op de knop verlaag je tijdelijk de temperatuur in de koelkast, met minstens 2°C. Na een tijdje schakelt SuperCooling zichzelf automatisch weer uit.
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Totale nettocapaciteit | 440 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 311 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Foutmelding | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Diepte zonder handvat | 132 cm |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur openingshoek | 125° |
| Locatie van display | Binnenin |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal temperatuur zones | 2 |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 129 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,26 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 178 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 667 mm |
| Gewicht | 81,1 kg |
| Supervriesfunctie | Ja |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.