HP E-Series E27 G4 computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Werk in alle comfort en blijf gefocust met de HP E27 G4 FHD-monitor met geoptimaliseerde ergonomie en Full HD-resolutie voor u en beheer op afstand voor uw IT.
12 op voorraad
€327,00
12 op voorraad
Beschrijving
Ga voor de optimale kijkervaringnWerk in alle comfort en blijf gefocust met de geoptimaliseerde ergonomie en Full HD-resolutie van de HP E27 G4 FHD-monitor met HP Eye Easy die speciaal voor u is ontworpen. Maak het IT-medewerkers gemakkelijker met beheer op afstand.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Kleurbereik | 72 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| HDCP | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 80 W |
| Vermogensverbruik (max) | 175 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Gewicht (met standaard) | 6,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Breedte verpakking | 695 mm |
| Hoogte verpakking | 225 mm |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB |
| Gewicht | 6,9 kg |
| Breedte | 611,7 mm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 364 mm |
| Diepte verpakking | 444 mm |
| Gewicht verpakking | 10,4 kg |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 363,6 mm |
| Diepte | 47 mm |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.