HP Pro 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-12500T 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Desktops uit de HP Pro 400-serie bieden bedrijven professionele prestaties, krachtige beveiliging en configureerbaarheid die nodig is voor de dagelijkse mainstream enterprise- en mkb-productiviteit.n
26 op voorraad
€883,00
26 op voorraad
Beschrijving
Commerciële Mini-pc die overal past waar je werktnDe HP Pro Mini 400 biedt gebruikers professionele prestaties, beveiliging en flexibele implementatiemogelijkheden die nodig zijn voor kleine, gevarieerde werkruimten. Deze betrouwbare, ultrakleine pc is dankzij een Intel-processor®[2] geschikt voor mainstream enterprise- en mkb-bedrijven en is beschermd met permanente beveiliging waarop je kunt vertrouwen.
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
|---|---|
| Processormodel | i5-12500T |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i5 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Jack black |
| Introductie jaar | 2024 |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Gebruiker |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Management tools | HP Connect for Microsoft Endpoint Manager |
| HP-segment | Bedrijf |
| Voeding, voltage ingang | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 34 kg |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Efficiënte kernen | |
| Processor cache type | L3 |
| Maximaal turbovermogen | 74 W |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Type product | Mini PC |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| HP Security tools | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7 |
| HP Software inbegrepen | |
| Netvoeding | 90 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 – 60 Hz |
| Breedte | 177 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Inclusief monitor | Nee |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.