Huawei PURA 70 PRO 17,3 cm (6.8″) Dual SIM 4G USB Type-C 12 GB 512 GB 5050 mAh Wit
Huawei PURA 70 PRO, 17,3 cm (6.8″), 2844 x 1260 Pixels, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Wit
10 op voorraad
€898,00
10 op voorraad
Beschrijving
Huawei PURA 70 PRO. Beeldschermdiagonaal: 17,3 cm (6.8″), Resolutie: 2844 x 1260 Pixels. RAM-capaciteit: 12 GB, Interne opslagcapaciteit: 512 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Capaciteit van de accu/batterij: 5050 mAh. Kleur van het product: Wit. Gewicht: 220 g
| Beeldschermdiagonaal | 17,3 cm (6.8") |
|---|---|
| Soort paneel | OLED |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Tweede camera resolutie | 8192 x 6144 Pixels |
| Digitale zoom | 100x |
| Flash type | LED |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Panorama | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Modulatie | 1024-QAM |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| SMS | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| USB On-The-Go ondersteuning | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| NavIC | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Platform | Android |
| Proximity sensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Infraroodsensor | Ja |
| Gewicht | 220 g |
| Diepte | 84 mm |
| Breedte verpakking | 96 mm |
| Hoogte verpakking | 181 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Beschermhoes | Ja |
| Resolutie | 2844 x 1260 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Optische zoom | 3,5x |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Zelfontspanner | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 5G-standaard | Niet ondersteund |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth-profielen | AAC, LDAC, SBC |
| MIMO | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
Ja |
|
| Kleur van het product | Wit |
| Video call | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | SuperCharge |
| Luidspreker | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Kleurtemperatuursensor | Ja |
| Breedte | 75,1 mm |
| Hoogte | 162,6 mm |
| Diepte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 590 g |
| Garantiekaart | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.