Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Snapdragon) Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35,6 cm (14″) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Duits Zwart
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Snapdragon) Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixels, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
10 op voorraad
€2.027,00
10 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Snapdragon) Copilot+ PC. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: X1E-78-100. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Qualcomm Adreno GPU. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,24 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Koolstofvezelversterkte polymeer (CFRP) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Processormodel | X1E-78-100 |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Qualcomm |
| Audiochip | Qualcomm WCD9385 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | Qualcomm SoC |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Copilot-toets | Ja |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Batterijcapaciteit | 58 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, SSD, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificering | MIL-STD-810H military test passed RoHS compliant |
| Gewicht | 1,24 kg |
| Diepte | 219,4 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Black |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorgeneratie | Snapdragon X Elite |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 42 MB |
| NPU-prestaties tot | 45 TOPs |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 8448 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Duits |
| Copilot+ pc | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Smart card-lezer | Nee |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, TCO |
| Breedte | 313,6 mm |
| Hoogte | 16,9 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.