Acer Vero B7 B277Gbmiprzx computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Acer Vero B7 B277Gbmiprzx, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 4 ms, Zwart
50 op voorraad
€231,00
50 op voorraad
Beschrijving
Acer Vero B7 B277Gbmiprzx. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Type reactietijdmeting | Bewegende-beeldresponstijd (MPRT, Moving Picture Response Time) |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Kantoor |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Gewicht (met standaard) | 5,64 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 49 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,4 kg |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.2 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 16,5 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -60 – 60° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 359 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.