Acer B278U E computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Wide Quad HD LCD Zwart
Acer B278U E, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, LCD, 4 ms, Zwart
20 op voorraad
€385,00
20 op voorraad
Beschrijving
Acer B278U E. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.2 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Soort voeding | Intern |
| Staander inbegrepen | Ja |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.