MSI MAG 244C computer monitor 59,9 cm (23.6″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
MSI MAG 244C, 59,9 cm (23.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, Zwart
11 op voorraad
€159,00
11 op voorraad
Beschrijving
MSI MAG 244C. Beeldschermdiagonaal: 59,9 cm (23.6″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 59,9 cm (23.6") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,27156 x 0,27156 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 180 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,3 cm |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 105 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroom | 2.25 A |
| Soort voeding | Extern |
| Breedte ( zonder voet ) | 537,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 319,7 mm |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Gewicht verpakking | 4,6 kg |
| Meegeleverde kabels | HDMI, Stroom |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,1 cm |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 84 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 84 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0b |
| DisplayPort versie | 1.2a |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Nee |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 2,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 86,1 mm |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 396 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |














































Er zijn voor dit product nog geen reviews.