ASUS VT229H computer monitor 54,6 cm (21.5″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Touchscreen Zwart
ASUS VT229H, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Zwart
39 op voorraad
€291,00
39 op voorraad
Beschrijving
ASUS VT229H. Beeldschermdiagonaal: 54,6 cm (21.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Glans, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,7 cm |
| 3D | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 15 W |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 189 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 491,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 300,1 mm |
| Breedte verpakking | 558 mm |
| Hoogte verpakking | 430 mm |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 26,8 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal DisplayPorts | |
| PC audio ingang | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Nee |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 3,83 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 51,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,18 kg |
| Diepte verpakking | 137 mm |
| Gewicht verpakking | 6,13 kg |
| Draaien | Nee |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.