MSI PRO MP251P computer monitor 62,2 cm (24.5″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
MSI PRO MP251P, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 4 ms, Zwart
30 op voorraad
€157,00
30 op voorraad
Beschrijving
MSI PRO MP251P. Beeldschermdiagonaal: 62,2 cm (24.5″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 62,2 cm (24.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 54,4 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 101 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4b |
| Audio-ingangen | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 – 20 °C |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Hoogte verpakking | 508 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 100 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 30,3 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 30 °C |
| Gewicht (met standaard) | 4,3 kg |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Gewicht verpakking | 5,83 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
































Er zijn voor dit product nog geen reviews.