ASUS ProArt PA27JCV computer monitor 68,6 cm (27″) 5120 x 2880 Pixels 5K Ultra HD LCD Zwart
ASUS ProArt PA27JCV, 68,6 cm (27″), 5120 x 2880 Pixels, 5K Ultra HD, LCD, 5 ms, Zwart
34 op voorraad
€944,00
34 op voorraad
Beschrijving
ASUS ProArt PA27JCV. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 5120 x 2880 Pixels, HD type: 5K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,116 x 0,116 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Zakelijk |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery tot max. | 96 W |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (typisch) | 31,04 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 5,91 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44,1 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 41,4 kg |
| Diepte verpakking | 138 mm |
| Gewicht verpakking | 8,73 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Resolutie | 5120 x 2880 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 5K Ultra HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Schermhelderheid (piek) | 500 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 218 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB, DCI-P3, Rec. 2020, Rec. 709, sRGB |
| Adobe RGB dekking | 95 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 362,9 mm |
| Breedte verpakking | 691 mm |
| Hoogte verpakking | 427 mm |
| Type verpakking | Doos |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.