MSI G274QPX computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart
MSI G274QPX, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, 1 ms, Zwart
30 op voorraad
€446,00
30 op voorraad
Beschrijving
MSI G274QPX. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 240 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Adobe RGB dekking | 97 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0b |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 65 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 3,92 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 69,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,95 kg |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 8,1 kg |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 136 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroom | 5.79 A |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 362,5 mm |
| Breedte verpakking | 815 mm |
| Hoogte verpakking | 502 mm |




































Er zijn voor dit product nog geen reviews.