ASUS BE248CFN computer monitor 61,2 cm (24.1″) 1920 x 1200 Pixels WUXGA LCD Zwart
ASUS BE248CFN, 61,2 cm (24.1″), 1920 x 1200 Pixels, WUXGA, LCD, 5 ms, Zwart
23 op voorraad
€299,00
23 op voorraad
Beschrijving
ASUS BE248CFN. Beeldschermdiagonaal: 61,2 cm (24.1″), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, HD type: WUXGA, Display technologie: LCD, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:10, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 61,2 cm (24.1") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 32,4 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-A |
| USB Power Delivery tot max. | 96 W |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Ethernet LAN | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 14,85 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 531,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 350 mm |
| Breedte verpakking | 610 mm |
| Hoogte verpakking | 414 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO |
| Aantal | 1 |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | WUXGA+ |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 51,8 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -180 – 180° |
| Bereik kantelhoek | 35 – -5° |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Gewicht (met standaard) | 58 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 40 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,05 kg |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 8,5 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 1 |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.