Philips 3000 series 34B2U3600C/00 computer monitor 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 Pixels Wide Quad HD LCD Zwart
Bij deze monitor draait het om kwaliteit. De WQHD-resolutie, Smart KVM-switch en USB-C-naar-RJ45-connectiviteit zijn ideaal om tussen bronnen te schakelen en online te gaan zonder nadelige impact op de beeldkwaliteit.
14 op voorraad
€453,00
14 op voorraad
Beschrijving
RJ-45 naar USB-C voor eenvoudige netwerkverbinding met beveiliging|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a4566bf14c0215390141.jpg|Vereenvoudig alle randapparatuur van monitor tot pc met een USB type-C-aansluiting met één kabel, inclusief netwerk, video-uitvoer met hoge resolutie van pc naar monitor en surfen op internet zonder extra netwerkkabel, zelfs zonder LAN-poort op uw notebook. De RJ45-aansluiting via USB-C biedt een snelle en veilige verbinding wanneer dat nodig is. Met de hoogste gegevenssnelheden kunt u gegevens sneller dan ooit van een HDD naar uw PC overbrengen. Bovendien kunt u met USB-C met stroomvoorziening uw notebook zelfs van stroom voorzien en opladen via de monitor, zodat u geen extra voedingskabels meer nodig hebt.nnMultiView maakt tweevoudige verbinding en weergave tegelijkertijd mogelijk|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a4566ccde30515578122.jpg|Met de Philips MultiView-display met zeer hoge resolutie krijgt u toegang tot een wereld vol connectiviteit. MultiView maakt actieve tweevoudige verbinding en weergave mogelijk, zodat u kunt werken met meerdere apparaten, zoals PC’s en notebooks tegelijkertijd, voor complex multitasken.nnIngebouwde stereoluidsprekers voor multimedia|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a4566f43198129735977.jpg|Er zijn twee stereoluidsprekers van hoge kwaliteit geïntegreerd in het beeldscherm. Deze kunnen in het zicht naar voren of uit het zicht omlaag, omhoog, naar achteren, enz. gericht zijn, afhankelijk van het model en het ontwerp.nnGebogen scherm-design voor intensere ervaring|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a456709f3c4322742776.jpg|Desktopmonitoren bieden een persoonlijke gebruikerservaring, waar een gebogen design zeer goed bij aansluit. Het gebogen scherm zorgt voor een aangenaam, maar subtiel effect, waarbij al uw aandacht uitgaat naar het scherm midden op uw bureau.nnKantelen, zwenken en de hoogte verstellen voor de ideale kijkpositie|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a45672bef97691932032.jpg|De Compact Ergo Base is een gebruiksvriendelijke monitorvoet van Philips met kantel-, zwenk- en hoogteverstellingsfuncties waarmee iedere gebruiker de monitor kan verstellen voor optimaal kijkcomfort en maximale efficiëntie.nnEyesafe-gecertificeerde bescherming tegen blauw licht en kleurnauwkeurigheid|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a45674dede0726507624.jpg|Het Philips-display voldoet aan de TUV Rheinland Eyesafe®-standaard en beschermt u echt tegen langdurige blootstelling aan blauw licht. Het altijd ingeschakelde blauwlichtfilter helpt niet alleen om vermoeide ogen te verminderen, maar garandeert ook kleurintegriteit.nnMinder vermoeide ogen met trillingsvrije technologie|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a456767c732027089856.jpg|Door de manier waarop de helderheid wordt aangestuurd op schermen met LED-achtergrondverlichting ervaren sommige gebruikers trillingen op het scherm die vermoeide ogen veroorzaken. Trillingsvrije technologie van Philips biedt een nieuwe oplossing voor het reguleren van de helderheid en het verminderen van trillingen voor meer kijkplezier.nnSoftBlue-technologie: voor comfortabel kijkplezier|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a45679206e1329619484.jpg|SoftBlue LED-technologie in combinatie met een scherm dat weinig blauw licht afgeeft, is een effectieve manier om de nadelige gezondheidseffecten van hoge blootstelling aan blauw licht te verminderen. In het scherm van deze monitor is het aandeel van blauw licht met bijna 50% verminderd, terwijl de SoftBlue LED-technologie tegelijkertijd schadelijke blauwe lichtstralen vermindert. Bovendien is de SoftBlue LED-technologie getest en gecertificeerd door TUV Rheinland Eyesafe® als zijnde effectief bij het verminderen van de uitstraling van blauw licht.nnSmartKVM: voor eenvoudig schakelen tussen bronnen.|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a4567a46ec5707282551.jpg|In tegenstelling tot traditionele ingebouwde KVM-monitorknop, kunt u met de slimme KVM met één druk op de knop op uw toetsenbord tussen bronnen schakelen. Wanneer alle apparaten correct zijn aangesloten, kunnen gebruikers eenvoudig schakelen tussen bronnen door drie keer op de ‘Ctrl’-toets te klikken.nnVA-monitor voor fantastische beelden met brede kijkhoek|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a4567b73abd497748827.jpg|De Philips VA LED-monitor gebruikt de Advanced Vertical Alignment-technologie waardoor u zeer hoge contrastverhoudingen krijgt voor extra levendige en heldere beelden. De monitor verwerkt standaardkantoortoepassingen zonder problemen, maar hij is vooral geschikt voor foto’s, surfen op internet, films, games en veeleisende grafische toepassingen. Dankzij de geoptimaliseerde pixelbeheertechnologie ontstaat er een extra brede kijkhoek van 176/176 graden, zodat u geniet van scherpe beelden.nn1,07 miljard kleuren voor vloeiende kleurgradaties en detail|http://images.icecat.biz/img/bullets/125060936-67a4567ced0f5532062014.jpg|De 10-bits weergave biedt een rijke kleurdiepte met 1,07 miljard kleuren en 12-bits interne verwerking voor het reproduceren van vloeiende, natuurlijke kleuren zonder gradaties en gekleurde strepen.
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| NTSC-dekking (normaal) | 104 procent |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 20,2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3658 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 807 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369 mm |
| Breedte verpakking | 930 mm |
| Hoogte verpakking | 525 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Monitor sync inputsignaal | Separate Sync, Sync on Green |
| SoftBlue | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| MultiView | 2 x devices, PIP/PBP mode |
| SmartImage | Y |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 3500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 120 procent |
| sRGB | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Horizontaal draaibaar | -180 – 180° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 30° |
| Stroomverbruik (typisch) | 28,19 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte bij opslag | 3658 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 10,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 107 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 7,82 kg |
| Diepte verpakking | 188 mm |
| Gewicht verpakking | 15,3 kg |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, Stroom, USB Type-C naar USB Type-C |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| HBR3-ondersteuning | Ja |
| EasyRead-modus | Ja |
| Officiële goedkeuringen | CB CE Mark EPA TUV/GS TUV Ergo TCO Certified TCO Certified Edge EAC EAC ROHS MEPS CEL CCC CECP UKCA EMF FCC ICES-003 eyesafe® CERTIFIED 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.