HP E14 G4 Portable Monitor
Het scherm voor onderweg, in alle lichtomstandighedennWees dubbel zo productief met de HP E14 G4 Portable Monitor. Haal hem uit de zachte hoes, zet hem op zijn standaard, en sluit hem aan met slechts één USB-C™-kabel.[1] Geniet van een prachtig beeld op een extra helder scherm, zowel binnen als buiten.
15 op voorraad
€476,00
15 op voorraad
Beschrijving
Werk waar u maar wilt||Zie alles helder, waar u ook terecht komt, binnen of buiten, met een ultrahelder, ontspiegeld scherm met 400 nits dat zowel in donkere ruimtes als in direct zonlicht scherpe beelden levert.nnWerk productiever op een tweede scherm||Vergroot uw schermruimte en werk productiever met een dun, lichtgewicht Full HD scherm dat slechts 640 g weegt en nog geen 4,75 mm dik is. U kunt deze monitor makkelijk meenemen in uw tas samen met de laptop zonder teveel gewicht mee te hoeven zeulen.nnSpaar de accu van uw laptop||Werk zonder onderbrekingen met een scherm dat de helft van de energie van zijn voorganger nodig heeft. Een geïntegreerde 65W power pass-through voorziet uw monitor van stroom via de USB-C™-poort van uw laptop terwijl deze tegelijkertijd oplaadt via zijn eigen lader.nnVorm en functie||Draag een scherm dat stijl uitstraalt, met een vormgeving die bij HP pc’s past. De zachte, makkelijk te dragen hoes helpt de monitor te beschermen wanneer u onderweg bent. Zoek een comfortabele kijkpositie met de afstelbare standaard op de achterkant.nnUw instellingen aanpassen||Verander de helderheid, het contrast en de responstijd, activeer de HP Low Blue Light modus om blauw licht te filteren en maak het kleurenspectrum op het display warmer en comfortabeler voor uw ogen, allemaal vanaf het intuïtieve OSD.nnHandige USB-C™||Sluit snel aan met slechts één USB-C™-kabel die beeld en stroom van uw laptop naar uw scherm brengt.[1]nnBeelden om te delen||Schuif de monitor uit de hoes en geniet van het 14-inch-scherm met IPS-glaspaneel met 1920 x 1080 resolutie, een 16:9 beeldverhouding, en een snelle 5 ms reactietijd, perfect om alleen of in een groep op te kijken.[2]nnWereldwijd zekerheid||Voor deze IT-investering geldt een standaardgarantie van drie jaar. Kies eventueel voor een HP Care service om de garantie uit te breiden.[3]
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,161 x 0,161 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 30,9 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Nee |
| HDMI | Nee |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| DVI-poort | Nee |
| VESA-montage | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte verpakking | 405 mm |
| Hoogte verpakking | 284 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), ICES, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), VCCI, WEEE, cTUVus |
| Certificering | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; cTUVus; EAC; ENERGY STAR®; FCC; ICES; ISE voor Cambodja; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; SEPA; Green Mark Taiwan; TÜV/GS; VCCI; Vietnam MEPS; WEEE; ISC; WW-applicatie; VAE |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 59 – 60 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 17,4 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Audio-ingangen | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Bereik kantelhoek | 0 – 78° |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Vermogensverbruik (max) | 6 W |
| Soort voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 640 g |
| Diepte verpakking | 61 mm |
| Gewicht verpakking | 15,4 kg |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Gewicht | 640 g |
| Manufacturer warranty | 3 jaar garantie, inclusief 3 jaar garantie op onderdelen en arbeid. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122635039 |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.