HP P24 G4 computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
Betaalbaar en productief op een groot scherm.nProfiteer van een grotere schermruimte en wissel minder tussen vensters op de HP P24 G4 FHD-monitor. Hij beschikt over presentatiefuncties voor bedrijven en geavanceerde aansluitmogelijkheden als aanvulling op de werkplekken van tegenwoordig.
17 op voorraad
€241,00
17 op voorraad
Beschrijving
Scherp, helder beeld voor al uw content.||Blader eenvoudig door documenten en spreadsheets en werk in meerdere applicaties naast elkaar op het Full HD IPS-scherm van 23,8 inch (60,45 cm) met een briljante resolutie van 1920 x 1080.nnPure schoonheid tegen elke prijs.||Kies voor strak en stijlvol dankzij de flinterdunne rand aan drie zijden voor een vrijwel naadloze opstelling met meerdere displays[1]. U kunt het scherm bijna overal in de kamer duidelijk zien met kijkhoeken van 178°.nnAlle aansluitingen die u nodig hebt.||Maak snel verbinding met uw apparaten en extra displays via de HDMI- en DisplayPort™-aansluitingen. De VGA-connector ondersteunt oudere apparaten.nnKies de beste kijkpositie.||Filter de blauwe lichtemissie en verschuif de kleuren naar een warmer spectrum voor meer comfort met de HP Low Blue Light-modus.nnCreëer een efficiënte werkplek.||Bevestig uw HP pc of bepaalde HP Thin Clients direct achter het display. [2]nnPlaats hem waar dat nodig is.||Maak waardevolle ruimte vrij op uw bureau met bevestigingsopties die mogelijk worden gemaakt door het VESA-patroon van 100 mm. [3]nnOp een verantwoorde manier gemaakt.||Alle displays met ENERGY STAR®- en TCO-certificering, EPEAT® 2019-registratie en een laag halogeengehalte beschikken over ingebouwde energiezuinigheid en ecologische duurzaamheid. [4,5]nnPas uw monitor naar wens aan en kies voor optimale beveiliging.||Pas uw monitor aan en ga diefstal tegen met de gemakkelijke, intuïtieve software van HP Display Center waarmee u instellingen, schermpartities en meer op maat kunt instellen via de host-pc. [6]nnWij hebben wat u zoekt.||U hoeft slechts te bellen of te klikken. Voor deze IT-investering geldt onze standaardgarantie van drie jaar. Kies eventueel voor een HP Care Pack om de garantie uit te breiden. [7]
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Scharnier | Nee |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 538,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 325,6 mm |
| Diepte verpakking | 165 mm |
| Gewicht verpakking | 60,4 kg |
| Hoogte | 325,6 mm |
| Diepte | 45,9 mm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 8000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurbereik | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 22 W |
| Vermogensverbruik (max) | 26 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 4,51 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 4,59 mm |
| Breedte verpakking | 598 mm |
| Hoogte verpakking | 415 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Gewicht | 4,51 kg |
| Breedte | 538,2 mm |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.