MSI MPG 322URX QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
MSI MPG 322URX QD-OLED, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, QD-OLED, 0,03 ms, Zwart
27 op voorraad
€1.717,00
27 op voorraad
Beschrijving
MSI MPG 322URX QD-OLED. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QD-OLED, Responstijd: 0,03 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Responstijd | 0,03 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,9 cm |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Adobe RGB dekking | 98 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 718 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 418 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 12,9 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | QD-OLED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 240 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,5 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 138 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Pivot hoek | -10 – 10° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 15° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 9,6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 69 mm |
| Breedte verpakking | 97,5 mm |
| Hoogte verpakking | 515 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | HDMI, Stroom, USB |
| Garantieperiode | 3 jaar |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.