MEDION P52726 computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
MEDION P52726. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 14 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
36 op voorraad
€139,00
36 op voorraad
Beschrijving
Frameloos en scherpnVoor dat extraatje op het bureau: de MEDION AKOYA P52726 maakt indruk met zijn uitstekende beeldkwaliteit en stijlvolle, frameloze ontwerp. Het slanke en elegante silhouet verfraait elk bureau. Dankzij de scherpe Full HD resolutie, het hoge dynamische contrast, HDR10 en eersteklas helderheidswaarden kunt u professioneel werken en genieten van het beste multimedia-entertainment. nnHoge flexibiliteitnSluit je pc, Blu-ray speler of gameconsole aan via een HDMI-kabel. Je kunt ook de VGA-aansluiting gebruiken voor maximale flexibiliteit.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| AMD FreeSync | Nee |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 34 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,18 kg |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 49 kg |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Responstijd | 14 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 7 ms |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 15° |
| Breedte ( zonder voet ) | 615 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 360 mm |
| Breedte verpakking | 673 mm |
| Hoogte verpakking | 432 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.