Acer TravelMate P2 TMP216-41-TCO-R0PX AMD Ryzen™ 5 7530U Laptop 40,6 cm (16″) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Duits Grijs
Acer TravelMate P2 TMP216-41-TCO-R0PX, AMD Ryzen™ 5, 2 GHz, 40,6 cm (16″), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB
24 op voorraad
€1.155,00
24 op voorraad
Beschrijving
Acer TravelMate P2 TMP216-41-TCO-R0PX. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 7530U, Frequentie van processor: 2 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Copilot-toets | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Levensduur accu/batterij | 11 uur |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Diepte | 261 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| RGB-kleurruimte | Adobe RGB |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 5 |
| Processormodel | 7530U |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 16 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Breedte | 359,3 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.