Lenovo V14 G4 ABP AMD Ryzen™ 7 7730U Laptop 35,6 cm (14″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Zwart
Lenovo V14 G4 ABP, AMD Ryzen™ 7, 2 GHz, 35,6 cm (14″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
5 op voorraad
€569,00
5 op voorraad
Beschrijving
Lenovo V14 G4 ABP. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 7, Processormodel: 7730U, Frequentie van processor: 2 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Taal toetsenbord | Scandinavisch |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 7,4 uur |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Gewicht | 1,43 kg |
| Diepte | 215,2 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Business Black |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | TN |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 7 |
| Processormodel | 7730U |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 16 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Deens, Engels, Fins, Noors, Zweeds |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 12,5 uur |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificering | ErP Lot 26 ErP Lot 6 FSC certified package MIL-STD-810H TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Breedte | 324,2 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.