MSI Stealth 16 MERCEDES-AMG A13VG-0015F2-245 Intel® Core™ i9 i9-13900H Laptop 40,6 cm (16″) UHD+ 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grijs
MSI Stealth 16 MERCEDES-AMG A13VG-0015F2-245, Intel® Core™ i9, 40,6 cm (16″), 3840 x 2400 Pixels, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
1 op voorraad
€4.075,00
1 op voorraad
Beschrijving
MSI Stealth 16 MERCEDES-AMG A13VG-0015F2-245. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i9, Processormodel: i9-13900H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: UHD+, Resolutie: 3840 x 2400 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 2 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 4070. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Grijs
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| HD type | UHD+ |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i9 |
| Processormodel | i9-13900H |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 2 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Camera voorzijde | Ja |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 99,9 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 240 W |
| Gewicht | 1,88 kg |
| Diepte | 259,7 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Selenite Gray |
| Resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Soort paneel | OLED |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i9 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 2 TB |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| NVMe | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiosysteem | NAHIMIC 3 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Breedte | 355,8 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.