Lenovo IdeaPad Flex 3 Chrome 15IJL7 Intel® Pentium® Silver N6000 Chromebook 39,6 cm (15.6″) Touchscreen Full HD 8 GB LPDDR4x-SDRAM 128 GB eMMC Wi-Fi 6 (802.11ax) ChromeOS Duits Blauw
Lenovo IdeaPad Flex 3 Chrome 15IJL7, Intel® Pentium® Silver, 1,1 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 128 GB
1 op voorraad
€560,00
1 op voorraad
Beschrijving
Lenovo IdeaPad Flex 3 Chrome 15IJL7. Type product: Chromebook, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Pentium® Silver, Processormodel: N6000, Frequentie van processor: 1,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR4x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: eMMC. Inclusief besturingssysteem: ChromeOS. Kleur van het product: Blauw
| Type product | Chromebook |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 1,1 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 2933 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | eMMC |
| Flash memory | 128 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | ChromeOS |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Breedte | 362 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Kleur van het product | Blauw |
| Kleurnaam | Abyss Blue |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfamilie | Intel® Pentium® Silver |
| Processormodel | N6000 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor cache | 4 MB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC5682I |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| HDMI versie | 1.4b |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Batterijcapaciteit | 47 Wh |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Diepte | 248 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.