TCL 43P7K 43″ | Ultra HD 4K QLED Smart TV (2025) | Google TV + Wifi | Dolby Vision & HDR10 | Quantum Dot Technologie | 60Hz
Met de TCL 43″ QLED P71K 4K (2025) kijk je naar scherpe, kleurrijke beelden. Deze 43 inch tv heeft een QLED scherm. Piepkleine quantum dots zorgen ervoor dat het scherm alleen de juiste kleuren toont. Hierdoor kijk je naar realistische kleuren. Zo zijn details in schaduwen goed zichtbaar en zie je verschillende kleurdetails in felle natuurdocumentaires. Door de 4K resolutie kijk je naar scherpe beelden. Zo mis je niets van je favoriete films. De tv ondersteunt alle HDR formaten, zoals HDR10 of Dolby Vision. Je geniet zo van een goed contrast en een hoge helderheid. Het verschil tussen donkere en lichte delen van het scherm is duidelijk zichtbaar.
13 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€359,00Huidige prijs is: €359,00.
13 op voorraad
Beschrijving
De TCL 43P7K is een 43-inch Ultra HD 4K QLED Smart TV uit 2025, ontworpen voor gebruikers die op zoek zijn naar een hoogwaardige kijkervaring met geavanceerde technologieën. Het toestel beschikt over een resolutie van 3840 x 2160 pixels, wat resulteert in scherpe en gedetailleerde beelden. Dankzij de Quantum Dot-technologie worden meer dan een miljard kleuren weergegeven, wat zorgt voor levendige en natuurgetrouwe beelden. Het scherm ondersteunt Dolby Vision, HDR10+ en HDR10, waardoor het contrast en de helderheid worden geoptimaliseerd voor een meeslepende kijkervaring.
De TCL 43P7K is uitgerust met het Google TV-platform, waarmee gebruikers toegang hebben tot een breed scala aan apps en streamingdiensten, waaronder Netflix, YouTube, Disney+ en meer. De ingebouwde Google Assistent biedt spraakbesturing, waardoor het navigeren door het menu en het zoeken naar content eenvoudig is. Met Wi-Fi en Bluetooth-connectiviteit kunnen gebruikers draadloos verbinding maken met internet en andere apparaten.
Het toestel is voorzien van drie HDMI 2.1-poorten, een USB 3.0-poort en een USB 2.0-poort, waardoor het aansluiten van externe apparaten zoals gameconsoles, Blu-ray-spelers en USB-opslagmedia mogelijk is. De 20W luidsprekers ondersteunen Dolby Atmos, Dolby AC4, Dolby True HD en DTS Virtual:X voor een rijke en dynamische geluidsweergave.
Met een energieverbruik van 50 W in de standaardmodus en 85 W in HDR-modus valt de TCL 43P7K in energieklasse F voor SDR en G voor HDR. Het toestel heeft een energieverbruik van 0,5 W in de stand-by modus.
De TCL 43P7K is een uitstekende keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een betaalbare 4K QLED TV met geavanceerde functies en een gebruiksvriendelijke interface.
| Beeldschermdiagonaal | 109,2 cm (43") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 430 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Grootte beeld (diagonaal) | 108 cm |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL BG, PAL I, PAL L, SECAM D/K, SECAM L |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | 12,0 |
| Ingebouwde Chromecast | Ja |
| Video-apps | All 4, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, Google TV, HBO, ITV Hub, ITV X, My5, NOW TV, Netflix, Twitch, YouTube |
| Lifestyle-apps | Google Apps |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265, MPEG2 |
| AI Upscale | Ja |
| Aantal processorkernen | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| DVD player | Nee |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| RF aansluitingstype | F, IEC |
| Spraakbesturing | Ja |
| Programmeringsperiode | 8 dag(en) |
| Hotel-modus | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Nee |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| TCL-technologieën (AV/TV) | Apple AirPlay, HVA Screen, HomeKit support, Motion Clarity, T-cast |
| Gewicht (met standaard) | 6,86 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 7,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,8 kg |
| Diepte van de standaard | 18,5 cm |
| Snelstartgids | Ja |
| Breedte verpakking | 1075 mm |
| Hoogte verpakking | 641 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| Soundbar inbegrepen | Nee |
| Motion control | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Standaard | Yes |
| Analoge tuner | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | QLED |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 6,5 ms |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Google TV |
| Screen mirroring | Ja |
| Smart modes | Spel, Sporten |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Muziek-apps | Spotify |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Automatische volumeregelaar | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Miracast | Ja |
| Kleur van het product | Metallic |
| Paneelmontage-interface | 200 x 100 mm |
| Introductie jaar | 2025 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Teletext | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | H.264, VP9, WEBM, H.265, AV1, AVI, MPG, TS, MKV, MP4 |
| Dolby Vision | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | TCL AiPQ Processor |
| AMD FreeSync | Nee |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Bar 2.0, Game Master |
| Auto standby | Ja |
| USB-recording | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| HDCP | Ja |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Soort bediening | Remote |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Basis-hotelmodus | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Nee |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 956 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 559 mm |
| Breedte van de standaard | 71,6 cm |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Gewicht verpakking | 9 kg |
| Montage gereedschap | Nee |
| Afstandsbediening | RC833A |
| 3D | Nee |
| Geschikt voor wifi | Ja |
| HDMI | Ja |
| Netspanning | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Hybride Log Gamma (HLG) | Ja |
| SmartTV apps | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| DVB-T2 tuner | Ja |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.