Samsung Galaxy Tab A7 32 GB 8.7inch 4G LTE – Zilver
Maak kennis met de Samsung Galaxy Tab A7 Lite SM-T225N, de slanke en gestroomlijnde 8,7″ tablet die jouw draagbare entertainment hub is. Het heldere 1340 x 800 pixel scherm brengt films en shows tot leven, terwijl de dubbele camera’s je al je avonturen tot in detail laten vastleggen. Met 32 GB opslagruimte en 3 GB RAM-geheugen, deze zak performer naadloos jongleert streaming, browsen, gaming en meer-alle aangedreven door de intuïtieve Android 11 OS met Samsung’s handtekening software-ervaring. En met de snelle 4G LTE-connectiviteit kun je overal productief blijven. Of je nu de nieuwste must-see series kijkt of videochat met vrienden, deze compacte krachtpatser zorgt voor een soepele werking. De Galaxy Tab A7 Lite is even stijlvol als capabel in zijn slanke zilveren afwerking en is jouw ultra-draagbare partner voor werk en ontspanning.
18 op voorraad
€220,00
18 op voorraad
Beschrijving
Samsung Galaxy Tab A7 Lite SM-T225N. Beeldschermdiagonaal: 22,1 cm (8.7″), Resolutie: 1340 x 800 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 32 GB. Frequentie van processor: 2,3 GHz. Intern geheugen: 3 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 8 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 2 MP, Camera voorzijde. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 371 g. Inclusief besturingssysteem: Android 11. Kleur van het product: Zilver
| Beeldschermdiagonaal | 22,1 cm (8.7") |
|---|---|
| Soort paneel | TFT |
| HD type | WXGA |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Interne opslagcapaciteit | 32 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Gebruikergeheugen | 19,5 GB |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G standaarden | UMTS |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1900,2100 MHz |
| Vormfactor | Slate |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| GLONASS | Ja |
| GPS | Ja |
| Wi-Fi positionering | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Platform | Android |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 371 g |
| Resolutie | 1340 x 800 Pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Frequentie van processor | 2,3 GHz |
| Intern geheugen | 3 GB |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Video recording | Ja |
| Video-opname modi | 1080p |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 4G standaard | LTE |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 4G frequentie ondersteund | 700,2300,800,1800,850,1900,900,2100,2600 MHz |
| Kleur van het product | Zilver |
| Locatie positie | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android 11 |
| Breedte | 212,5 mm |
| Hoogte | 124,7 mm |



































Er zijn voor dit product nog geen reviews.