GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: GeForce RTX 5060 Ti, Frequentie van processor: 2617 MHz. Grafische geheugen: 8 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR7, Geheugenbus: 128 Bit, Kloksnelheid geheugen: 28000 MHz. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. DirectX versie: 12.0, OpenGL versie: 4.6. Soort aansluiting: PCI Express x16 5.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 2 ventilator(en)
4 op voorraad
€585,00
4 op voorraad
Beschrijving
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G, GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 Pixels, PCI Express x16 5.0
| Grafische processor familie | NVIDIA |
|---|---|
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Frequentie van processor | 2617 MHz |
| Kloksnelheid geheugen | 28000 MHz |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DVI-I poorten | |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Vormfactor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht | 600 g |
| Diepte | 40 mm |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| CUDA | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Soort aansluiting | PCI Express x16 5.0 |
| DVI-D poorten | |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | Nee |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Aantal sloten | 2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 135 W |
| Lengte | 215 mm |
| Hoogte | 122 mm |
| Diepte verpakking | 330 mm |
| Gewicht verpakking | 960 g |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.