KitchenAid ARTISAN 5KSM185PS keukenmachine 300 W 4,8 l Zwart
Ontketen uw innerlijke chef-kok met de KitchenAid ARTISAN 5KSM185PS keukenmachine. Dit krachtige keukenwerkpaard van 300 watt maakt maaltijdbereiding een fluitje van een cent dankzij de ruime roestvrijstalen kom van 4,8 liter en het zeer efficiënte mes. Van het hakken van groenten tot het raspen van kaas tot het mengen van deeg, de ARTISAN doet het allemaal met gemak. De slanke zwart satijnen afwerking voegt moderne flair toe aan elk aanrecht. Dit KitchenAid-model is gebouwd om al uw behoeften op het gebied van keukenmachines aan te kunnen en combineert superieure prestaties met een stijlvolle look. Maak in een handomdraai culinaire meesterwerken met dit veelzijdige, tijdbesparende toestel.
11 op voorraad
€757,00
11 op voorraad
Beschrijving
KitchenAid ARTISAN 5KSM185PS. Inhoud bak/kan: 4,8 l, Kleur van het product: Zwart, Rotatiesnelheid: 220 RPM. Bowl materiaal: Roestvrijstaal, Materiaal behuizing: Zink. Vermogen: 300 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Breedte: 240 mm, Diepte: 370 mm, Hoogte: 360 mm. Breedte verpakking: 406 mm, Diepte verpakking: 273 mm, Hoogte verpakking: 413 mm
| Inhoud bak/kan | 4,8 l |
|---|---|
| Variable snelheid | Ja |
| Citruspers | Nee |
| Planeetomwenteling | Ja |
| Rotatiesnelheid ( min) | 58 RPM |
| Taartdeeg draagvermogen | 2,7 kg |
| Taartkorst (per kg meel) | 500 g |
| Slagroom capaciteit | 1 l |
| Koekjes capaciteit | 108 stuk(s) |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kom capaciteit meel | 1 kg |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal behuizing | Zink |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Type stekker | Type C |
| Breedte | 240 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Breedte verpakking | 406 mm |
| Hoogte verpakking | 413 mm |
| Deeg-gereedschap | Ja |
| Garde | Ja |
| Platte menghaak | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bluetooth | Nee |
| Rotatiesnelheid | 220 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 220 RPM |
| Blender | 3 l |
| Brooddeeg draagvermogen | 2 kg |
| Eieren capaciteit | 12 eieren |
| Aardappelpuree capaciteit | 1,5 kg |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Type motor | AC |
| Bowl materiaal | Roestvrijstaal |
| Vermogen | 300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Motorvermogen | 0,19 hp |
| Diepte | 370 mm |
| Gewicht | 1,11 kg |
| Diepte verpakking | 273 mm |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Kloppers | Ja |
| Deeghaken | Ja |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.