TERRA 1220784 tablet Intel® Celeron® 4 GB 29,5 cm (11.6″) 128 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Pro Zwart
TERRA 1220784, 29,5 cm (11.6″), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Pro, Zwart
10 op voorraad
€550,00
10 op voorraad
Beschrijving
TERRA 1220784. Beeldschermdiagonaal: 29,5 cm (11.6″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 4 GB. Frequentie van processor: 1,1 GHz, Processorfamilie: Intel® Celeron®, Processormodel: N5100. Intern geheugen: 128 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 5 MP, Type camera achterzijde: Dubbele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 2 MP. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 800 g. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 29,5 cm (11.6") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Processorfamilie | Intel® Celeron® |
| Frequentie van processor | 1,1 GHz |
| Interne opslagcapaciteit | 4 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Vormfactor | Clamshell |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Inclusief batterij | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 6 uur |
| Breedte | 290,4 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | N5100 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Intern geheugen | 128 GB |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aantal Micro HDMI poorten | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Platform | Windows |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 38 Wh |
| AC-adapter, vermogen | 36 W |
| Diepte | 179,3 mm |
| Gewicht | 800 g |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.