TERRA 3030231 computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Wide Quad HD LED Zwart
TERRA 3030231, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, LED, 5 ms, Zwart
Voorraad:
100 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€373,00
100 op voorraad
Beschrijving
TERRA 3030231. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: LED, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Markt positionering | Thuis |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 7 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 30000000:1 |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| DDC/CI | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 612 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 365 mm |
| Certificering | CE, TÜV-GS, TÜV Ergonomie geprüft, ISO 9241-307 |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.