MSI MPG 274URFDE QD computer monitor 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Zwart
MSI MPG 274URFDE QD, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 0,5 ms, Zwart
7 op voorraad
€782,00
7 op voorraad
Beschrijving
MSI MPG 274URFDE QD. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 0,5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 160 Hz |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 6,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 69,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,95 kg |
| Certificaten van naleving | TÜV mark |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Markt positionering | Gamen |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDCP versie | 2.3 |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Extern |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 362,5 mm |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.