AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5″) 2560 x 1440 Pixels 2K Ultra HD LED Zwart
AOC P2 Q32P2, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixels, 2K Ultra HD, LED, 4 ms, Zwart
70 op voorraad
€327,00
70 op voorraad
Beschrijving
Comfort, kwaliteit en productiviteit in een 31.5” QHD-displaynDe Q32P2 heeft een plat 31.5” IPS-paneel met QHD-resolutie. Perfect voor professionals en thuiskantoren, staat het dankzij de mogelijkheid om het 180° te draaien, de Low Blue Light-technologie en de USB-hub voor het ultieme comfort en maximale productiviteit.
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldverhouding | 4:3, 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2737 x 0,2737 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | 0 – 180° |
| Horizontaal draaibaar | -180 – 180° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 55 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 93 procent |
| Gewicht (met standaard) | 9,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 57,7 mm |
| Breedte verpakking | 83,5 mm |
| Hoogte verpakking | 545 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Compatibiliteit | VESA-P2 |
| Type bezeldikte | Dun |
| Certificering | GOST |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 1440p |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 102 procent |
| Adobe RGB dekking | 75 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 730,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 434,2 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Gewicht verpakking | 12,3 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Certificaten van naleving | WEEE |
| Lichteffecten | Nee |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.