Turtle Beach Recon Chat Headset Bedraad Hoofdband Gamen Zwart, Blauw
Turtle Beach Recon Chat, Bedraad, Gamen, 80 – 10000 Hz, 213,2 g, Headset, Zwart, Blauw
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€33,00
5 op voorraad
Beschrijving
Turtle Beach Recon Chat. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 80 – 10000 Hz. Gewicht: 213,2 g. Kleur van het product: Zwart, Blauw
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Monauraal |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Compatibele producten | PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox one, Nintendo Switch, PC |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Nee |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Microfoon mute | Ja |
| Diepte | 6,1 mm |
| Gewicht | 213,2 g |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Gewicht verpakking | 210 g |
| Snelstartgids | Ja |
| 2,5mm-connector | Nee |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| LED-indicatoren | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 2x 3,5 mm-connectors | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Soort magneet | Neodymium |
| Microfoontype | Boom |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Breedte | 131 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal | 1 |
| Materiaal | Stof/Weefsel, Schuim |
| Merk |
















