HP Scanjet Pro 2000 s2 Sheet-feed Scanner Paginascanner 600 x 600 DPI A4 Zwart, Wit
HP Scanjet Pro 2000 s2 Sheet-feed Scanner, 216 x 3100 mm, 600 x 600 DPI, 3500 pagina’s, Paginascanner, Zwart, Wit, CMOS CIS
Voorraad:
48 op voorraad
Verzonden binnen 1 werkdag
Beperkte voorraad, wees snel!
€331,00
48 op voorraad
Beschrijving
Scan snel dubbelzijdig in één leesgang met een aanbevolen volume van 3.500 pagina’s per dag
| Maximum scanformaat | 216 x 3100 mm |
|---|---|
| Duplex scannen | Ja |
| Dagelijkse batterijduur | 3500 pagina's |
| Ingebouwd display | Nee |
| Type beeldsensor | CMOS CIS |
| Functietoetsen | Grijstintenscan |
| HP-segment | Thuis, Thuiskantoor |
| Soort voeding | AC |
| Diepte | 172 mm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Certificering | CECP; ENERGY STAR® 3.0 certified; EPEAT® Silver |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kleurenscans | Ja |
| Soort scanner | Paginascanner |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| USB-poort | Ja |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 15,4 mm |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Land van herkomst | China |
| Inhoud | Power cord; Power Adapter; USB Cable; Scanner Engine; Flyers; Install Guide |
| Merk |














