Epson Expression Home XP-2200 Inkjet A4 5760 x 1440 DPI 27 ppm Wifi
Epson Expression Home XP-2200, Inkjet, Afdrukken in kleur, 5760 x 1440 DPI, A4, Direct printen, Zwart
40 op voorraad
€106,00
40 op voorraad
Beschrijving
Epson Expression Home XP-2200. Printtechnologie: Inkjet, Printen: Afdrukken in kleur, Maximale resolutie: 5760 x 1440 DPI, Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter): 15 ppm. Kopiëren: Kopiëren in kleur. Scannen: Scannen in kleur, Optische scanresolutie: 1200 x 2400 DPI. Duplex functies: Printen. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Wifi. Direct printen. Kleur van het product: Zwart
| Printtechnologie | Inkjet |
|---|---|
| Duplex printen | Ja |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Optische scanresolutie | 1200 x 2400 DPI |
| Faxen | Nee |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Foto papier afmetingen | 9×13,10×15,13×18,13×20,20×25 |
| USB-poort | Ja |
| Ethernet LAN | Nee |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Slaapstand | 0,8 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 11 |
| Breedte | 390 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Maximale resolutie | 5760 x 1440 DPI |
| Printen zonder witranden | Ja |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Scantechnologie | CIS |
| Duplex functies | Printen |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Totale invoercapaciteit | 50 vel |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen, Fotopapier, Normaal papier |
| Afmetingen enveloppen | 10, C6, DL |
| Direct printen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Stroomverbruik (gereed) | 4,6 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 300 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk |


