Acer CZ342CURHBMIPHUZX computer monitor 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Acer CZ342CURHBMIPHUZX, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixels, Quad HD, LCD, 4 ms, Zwart
14 op voorraad
€319,00
14 op voorraad
Beschrijving
Acer CZ342CURHBMIPHUZX. Beeldschermdiagonaal: 86,4 cm (34″), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Horizontaal draaibaar | -20 – 20° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Breedte ( zonder voet ) | 807 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 364 mm |
| Diepte verpakking | 238 mm |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Gewicht (met standaard) | 7,97 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 130 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,36 kg |
| Meegeleverde kabels | HDMI, USB Type-C |
| Merk |
















