Lenovo ThinkVision T24m-29 LED display 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Lenovo ThinkVision T24m-29, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 4 ms, Zwart
37 op voorraad
€254,00
37 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkVision T24m-29. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Wifi | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 6,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44,4 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,6 kg |
| Diepte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 8,9 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C naar USB Type-C |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleurnaam | Raven Black |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 4 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 22 W |
| Vermogensverbruik (max) | 140 W |
| AC-ingangsspanning | 90 – 264 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 325,9 mm |
| Breedte verpakking | 604 mm |
| Hoogte verpakking | 161 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Certificering | TÜV |
| Merk |































