HP LaserJet Enterprise M406dn, Zwart-wit, Printer voor Bedrijf, Print, Compact formaat; Optimale beveiliging; Dubbelzijdig printen; Energiezuinig; Printen via USB-poort aan voorzijde
HP LaserJet Enterprise M406dn, Zwart-wit, Printer voor Bedrijf, Print, Compact formaat; Optimale beveiliging; Dubbelzijdig printen; Energiezuinig; Printen via USB-poort aan voorzijde, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 38 ppm, Duplex printen, Netwerkgereed
42 op voorraad
€335,00
42 op voorraad
Beschrijving
De zakelijke HP printer van instapklasse met snelheden tot 40 ppm[9] en optimale beveiliging.[1]
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
| Kleur | Nee |
|---|---|
| Duplex printen | Ja |
| Afdrukresolutie zwart | 1200 x 1200 DPI |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Printerlettertypen | PostScript, Scalable, TrueType, Windows |
| HP-segment | Bedrijf |
| Totale invoercapaciteit | 350 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade mediatypen | verbinding-papier, Enveloppen, Zwaar papier, Labels, Postpapier, Normaal papier, Gerecycled papier, Ruw papier, Dik papier |
| Afmetingen enveloppen | B5, C5, C6, DL |
| Aangepaste medialengte | 127 – 356 mm |
| Direct printen | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Interne opslagcapaciteit | 4 GB |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldscherm | LCD |
| Beeldschermdiagonaal | 6,86 cm (2.7") |
| Vermogensverbruik (max) | 531 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,07 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 – 32,5 °C |
| Breedte | 381 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Breedte verpakking | 443 mm |
| Hoogte verpakking | 464 mm |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| HP Web Jetadmin | Ja |
| HP Management tools | HP Printer Assistant, HP JetAdvantage Security Manager, HP SNMP Proxy Agent (Part of HP WebJetAdmin), HP WS Pro Proxy Agent (Part of HP WebJetAdmin) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 532 kg (1172.9 lbs) |
| Printtechnologie | Laser |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Opwarmtijd | 176 s |
| Watermerk printen | Ja |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Land van herkomst | Japan, Filipijnen |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Maximum invoercapaciteit | 900 vel |
| Foto papier afmetingen | 10×15 cm |
| Aangepaste mediabreedte | 76 – 216 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 200 g/m² |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Nee |
| Netwerkgereed | Ja |
| Maximaal intern geheugen | 1024 MB |
| Type processor | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurenscherm | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Stroomverbruik (gereed) | 8,1 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,07 W |
| AC-ingangsspanning | 110 – 240 V |
| Ondersteunt Windows | Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 8.1, Windows 10 |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 40 °C |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel, ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Bevat geen | Kwik |
| Diepte | 357 mm |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Diepte verpakking | 278 mm |
| Gewicht verpakking | 11,4 kg |
| HP ePrint | Ja |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| Pallet brutogewicht | 532,02 g |
| Producten per pallet | 36 stuk(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905233199, 193905233205, 193905233212, 193905481576, 193905205998, 193905233229 |
| Merk |









































