Yealink SIP-T44U IP telefoon Grijs 8 regels LCD Wifi
Yealink SIP-T44U, IP Phone, Grijs, 8 regels, 1000 entries, LCD, 7,11 cm (2.8″)
Voorraad:
9 op voorraad
Verzonden binnen 1 werkdag
Beperkte voorraad, wees snel!
€134,00
9 op voorraad
Beschrijving
Yealink SIP-T44U. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Grijs. Lijn-kwantiteit: 8 regels, Capaciteit telefoonboek: 1000 entries. Beeldscherm: LCD, Beeldschermdiagonaal: 7,11 cm (2.8″), Resolutie: 320 x 240 Pixels. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s. Breedte: 224,9 mm, Diepte: 206,2 mm, Hoogte: 174,9 mm
| Type product | IP Phone |
|---|---|
| Nummerherkenning | Ja |
| Aantal VoIP-accounts | 12 |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Full duplex | Ja |
| SIP-registratorserver | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Resolutie | 320 x 240 Pixels |
| Luidspreker | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| RJ-9 ports kwantiteit | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 70 °C |
| Diepte | 206,2 mm |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Handset | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Lijn-kwantiteit | 8 regels |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Wachtstand | Ja |
| Anonieme oproep | Ja |
| Direct bellen | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 7,11 cm (2.8") |
| Microfoon mute | Ja |
| Wifi | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Breedte | 224,9 mm |
| Hoogte | 174,9 mm |
| Ethernetkabel | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Merk |


