Yealink SIP-T54W IP telefoon Zwart 10 regels LCD Wifi
Yealink SIP-T54W, IP Phone, Zwart, Handset met snoer, Bureau/muur, Inband, Out-of band, SIP-info, 10 regels
16 op voorraad
€208,00
16 op voorraad
Beschrijving
Yealink SIP-T54W. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Zwart, Handset type: Handset met snoer. Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF)-modi: Inband, Out-of band, SIP-info. Lijn-kwantiteit: 10 regels, Capaciteit telefoonboek: 1000 entries. Volumeregeling: Knoppen. Beeldscherm: LCD, Beeldschermdiagonaal: 10,9 cm (4.3″), Resolutie: 480 x 272 Pixels
| Type product | IP Phone |
|---|---|
| Handset type | Handset met snoer |
| Nummerherkenning | Ja |
| Aantal VoIP-accounts | 16 |
| Wachtstand | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Niet storen functie | Ja |
| Oproep opname | Ja |
| Anonieme oproep weigeren | Ja |
| Direct bellen | Ja |
| Telefoonboek delen | Ja |
| Call transfer | Ja |
| Noodoproep | Ja |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 10,9 cm (4.3") |
| Luidspreker | Ja |
| Stemcodecs | G.722, G.723.1, G.726, G.729A, G.729B, OPUS, iLBC |
| Aanpasbare jitter buffers | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| RJ-9 ports kwantiteit | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 43 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 233 mm |
| Hoogte | 186,1 mm |
| Ethernetkabel | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaat-slot | Ja |
| Montage | Bureau/muur |
| Lijn-kwantiteit | 10 regels |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Bel park | Ja |
| Anonieme oproep | Ja |
| Full duplex | Ja |
| SMS | Ja |
| Terugbellen | Ja |
| Belgeschiedenis | Ja |
| Geintegreerde voicemail | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Resolutie | 480 x 272 Pixels |
| Camera voorzijde | Nee |
| Microfoon mute | Ja |
| Stem activiteit detectie | Ja |
| Wifi | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| Diepte | 222,6 mm |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Handset | Ja |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Merk |


