POLY Blackwire 5220 stereo USB-C-headset + 3,5 mm stekker + USB-C/A-adapter (bulk)
POLY Blackwire 5220 stereo USB-C-headset + 3,5 mm stekker + USB-C/A-adapter (bulk), Bedraad, 20 – 20000 Hz, Oproepen/muziek, 165,2 g, Headset, Zwart, Rood
Voorraad:
62 op voorraad
Verzonden binnen 1 werkdag
Beperkte voorraad, wees snel!
€96,00
62 op voorraad
Beschrijving
Optimaal draaggemaknDe Blackwire 5200-serie past perfect bij jouw drukke werkdag. Ergonomisch ontworpen voor langdurig comfort. En door de eenvoudig te gebruiken aansluitingsmogelijkheden kun je op verschillende apparaten werken.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 2x 3,5 mm-connectors | Nee |
| USB-connector | USB Type-C |
| Microfoontype | Boom |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Gewicht | 165,2 g |
| Opbergetui | Ja |
| 2,5mm-connector | Nee |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Certificering | Skype for Business |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Frequentie microfoon | 100 – 8000 Hz |
| Microfoon mute | Ja |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Merk |









