Monitor HP Series 3 Pro Full HD 21,5″
Verhoog uw visuals met de HP Series 3 Pro monitor. Deze slanke 21,5″ Full HD schoonheid brengt entertainment en productiviteit tot briljant leven met zijn IPS-paneel en 1920 x 1080 resolutie. Ervaar vloeiende, stottervrije bewegingen dankzij de snelle responstijd van 5 ms en de vernieuwingsfrequentie van 100 Hz. De energiezuinige LED-achtergrondverlichting houdt alles helder en levendig en bespaart op de energierekening. Dankzij de brede kijkhoeken kun je bijna overal genieten van de verbluffende beelden. En met drie video-ingangen – HDMI, DisplayPort en HDMI 1.4 – kun je moeiteloos al je apparaten aansluiten. Het slanke ontwerp met rand ziet er scherp uit en past naadloos in je bureauopstelling. Of je nu een 4K-film bekijkt of op kantoor aan het multitasken bent, de Series 3 Pro levert een eersteklas visuele ervaring in een stijlvolle, moderne verpakking. Dat is een duidelijke winnaar.
145 op voorraad
€170,00
145 op voorraad
Beschrijving
Monitor HP Series 3 Pro Full HD 21,5″
- Soort: Monitor
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Diagonaal van het scherm (cm): 54,6 cm
- Kleur: Zwart
- Responstijd: 5 ms
- VESA: 10 x 10 cm
- Helderheid: 250 cd/m2
- Spanning: 100-240 V
- Scherm: 21,5″
- Energieklasse: D
- Resolutie: Full HD
- Aspectverhouding: 16:9
- Verbindingen:
- HDMI
- DisplayPort
- HDMI 1.4
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Technologie:
- LED
- IPS
- Frequentie:
- 100 Hz
- 50 – 60 Hz
| Gewicht | 4,36 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 38 × 12 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 8000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,25 x 0,25 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,6 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 488 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 294,3 mm |
| Diepte verpakking | 121 mm |
| Gewicht verpakking | 52,1 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht | 32,5 kg |
| Breedte | 488 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, C-TICK, CB, CCC, CE, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), PSE, RCM, VCCI, cTUVus |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122622504 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | Edge LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 100 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 26,8 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 72 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Vermogensverbruik (max) | 25 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 32,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 51,3 mm |
| Breedte verpakking | 567 mm |
| Hoogte verpakking | 387 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Display Manager |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Hoogte | 294,3 mm |
| Diepte | 513 mm |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Merk |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.