Monitor AOC 24B3CA2 Full HD 23,8″ 100 Hz
Dompel jezelf onder in een kijkervaring van bioscoopkwaliteit met de AOC 24B3CA2 monitor. Met een full HD 1920 x 1080 resolutie op het 23,8″ IPS-paneel trakteert dit slanke beeldscherm u op heldere beelden met verbluffende kleurnauwkeurigheid en brede 178° kijkhoeken – perfect voor films, games en meer. Een razendsnelle verversingssnelheid van 100 Hz houdt bewegingen vloeiend zonder wazigheid of vertraging. Ondertussen verbreedt HDR-ondersteuning het kleurengamma voor extra levendigheid en contrast. Sluit al je apparaten aan via HDMI, USB-C en audio-uitgangen. Een lage reactietijd van 1 ms zorgt voor geen enkele invoervertraging. En het ultraslanke ontwerp zonder rand en de compatibiliteit met VESA-montage past naadloos in elke thuisopstelling. Ervaar entertainment in zijn puurste vorm met deze krachtige AOC-monitor.
124 op voorraad
€178,00
124 op voorraad
Beschrijving
Monitor AOC 24B3CA2 Full HD 23,8″ 100 Hz
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Verbindingen:
- HDMI
- USB-C
- HDMI 1.4
- Frequentie:
- 100 Hz
- 50-60 Hz
- Scherm:
- 23,8″
- 24″
- Technologie:
- IPS
- LED
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 60,5 cm
- 61 cm
- Energieklasse: E
- Soort: Monitor
- Kleur: Zwart
- Responstijd:
- 1 ms
- 4 ms
- VESA: 10 x 10 cm
- Helderheid:
- 250 cd/m2
- 250 ANSI
- Spanning:
- 100-240 V
- 100 – 240 V
- Resolutie: Full HD
- Aspectverhouding: 16:9
- Eigenschappen:
- HDR
- Ingebouwde luidsprekers
- Plat scherm
- AC invoer frequentie: 50-60 Hz
- Energieverbruik: 30 kWh
- Aanraakscherm: Nee
- Inclusief: Koptelefoon output
- Hoek: 178º
- Connectoren: Kensington
- Voedingsbron: Wisselstroom
- Montage: VESA
- Aanbevolen gebruik: Thuis
- Pixel Dichtheid (dpi): 82 dpi
| Gewicht | 5,16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 61 × 40 × 12 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 1 ms |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 100 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -25 – 55 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 93 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Thuis |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Ingang stroom | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Merk |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.