Monitor iggual MTL19C 19″ SXGA Tactiel 240 Hz
Verhoog je visuele ervaring met de Monitor iggual MTL19C 19″ SXGA Tactile 240 Hz. Dit touchscreen vervaagt de grens tussen digitaal en fysiek, zodat u kunt communiceren met inhoud via responsieve tactiele bedieningselementen. Gamen, streamen of multitasken in sublieme definitie, want de ultrasnelle 240 Hz verversingssnelheid levert vloeiende beelden zonder vertraging, stotteren of wazigheid. Het gestroomlijnde zwarte ontwerp past in elke werk- of leefruimte, terwijl de veelzijdige wandmontage kostbare ruimte op het bureau bespaart. Met een resolutie van 1280 x 1024 op het 19″ LCD-paneel dompelt de Monitor iggual MTL19C 19″ SXGA Tactile 240 Hz je onder in kristalheldere beelden voor games, films en meer. En als je klaar bent om aan de slag te gaan, is de installatie dankzij plug-and-play USB-connectiviteit een fluitje van een cent. Kijk niet alleen, maar ga ook aan de slag met naadloze interactiviteit en oogverblindende graphics.
100 op voorraad
€266,00
100 op voorraad
Beschrijving
Monitor iggual MTL19C 19″ SXGA Tactiel 240 Hz
- Scherm: 19″
- Resolutie:
- SXGA
- LCD
- Eigenschappen:
- Tactiel
- Aanraakscherm
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Resolutie (px): 1280 x 1024 px
- Diagonaal van het scherm (cm): 48,3 cm
- Energieklasse: E
- Soort: Monitor
- Technologie:
- Tactiel
- LED
- LCD
- Kleur: Zwart
- Verbindingen: USB
- Aspectverhouding: 4:3
- Jaar: 2018
- Vermogen: 30 W
- Spanning:
- 12 V
- 220 V
- Geschat gewicht: 5 kg
- Frequentie: 240 Hz
- Energieverbruik: 30 kWh
- Soort installatie: Wandmontage
- Lichtstroom: 300 Lm
- Responstijd: 5 ms
| Gewicht | 5,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 47 × 16 × 42 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 48,3 cm (19") |
| Touchscreen | Ja |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Kleur van het product | Zwart |
| AC-adapter ingangsspanning | 12 V |
| Diepte | 50 mm |
| Gewicht | 5 kg |
| Resolutie | 1280 x 1024 Pixels |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Responstijd | 5 ms |
| Kijkhoek, verticaal | 160° |
| Soort paneel | TFT |
| Type stroombron | AC |
| Breedte | 425 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.