Gaming-Monitor ViewSonic VG2409U-2 24″ Full HD
Ga helemaal op in de actie met de VG2409U-2 24″ gamingmonitor van ViewSonic. Met een IPS LED-paneel en Full HD 1920 x 1080 resolutie levert dit scherm verbluffend levensechte beelden die je het gevoel geven dat je deel uitmaakt van de gamewereld. Maar het is niet alleen show-AMD FreeSync en HDR10 technologieën zorgen voor boterzachte prestaties, elimineren schermscheuren en voegen levendig contrast toe voor adembenemende bioscoopervaringen. Met een verversingssnelheid van 100 Hz vangt u elk frame van de actie op het scherm zonder bewegingsonscherpte. En dankzij de veelzijdige aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI, DisplayPort en USB-C, kunt u deze monitor naadloos integreren in uw multi-apparaat gaming setup. Met de verstelbare voet kun je het scherm draaien, kantelen en zwenken naar je optimale kijkpositie, terwijl de VESA-bevestiging flexibele installatie biedt. Voor extra gemak zorgen de ingebouwde luidsprekers ervoor dat je geen kabelwirwar meer hebt. Game als een pro met dit ViewSonic scherm.
19 op voorraad
€276,00
19 op voorraad
Beschrijving
Gaming-Monitor ViewSonic VG2409U-2 24″ Full HD
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 60,5 cm
- 61 cm
- Aspectverhouding: 16:9
- Scherm:
- 24″
- 23,8″
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Technologie:
- IPS
- LED
- HDR10
- AMD FreeSync
- Soort: As
- Kleur: Zwart
- Eigenschappen:
- Verstelbaar
- Draaiend
- HDR
- Wandmontage
- Met houder
- Verstelbare helling
- Ingebouwde luidsprekers
- Plat scherm
- Verbindingen:
- HDMI
- USB
- USB-C
- Jack 3.5 mm
- Ethernet LAN
- HDMI 1.4
- USB A x 2
- DisplayPort x 1
- Resolutie: Full HD
- Energieklasse: E
- Frequentie: 100 Hz
- Poorten: 1
- Neiging: -90 / 90°
- VESA: 10 x 10 cm
- Spanning: 100 – 240 V
- AC invoer frequentie: 50-60 Hz
- Helderheid: 350 lm ANSI
- Aanraakscherm: Nee
- Inclusief:
- Koptelefoon output
- Gebruikershandleiding
- Hoek: 178º
- Energieverbruik: 17 kWh
- Connectoren: Kensington
- Montage: VESA
- Aanbevolen gebruik: Thuis
- Draai: 0º / 360°
- Responstijd: 4 ms
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 88 × 28 × 70 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 155 W |
| Vermogensverbruik (max) | 195 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 323,2 mm |
| Breedte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 520 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 104 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Thuis |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | 0 – 360° |
| Bereik kantelhoek | -3,5 – 28° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 5,6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 50,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 35 kg |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Gewicht verpakking | 7,2 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Merk |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.